Działalność Odpłatna

Wynajem i wystawa kuchni polowej

W ramach działalności odpłatnej oferujemy usługę wynajmu kuchni polowej lub wystawę kuchni polowej z grochówką podczas różnego rodzaju imprez masowych i pikników.

Nasza jednostka posiada obecnie 3 kuchnie polowe opalane węglem. Dwie z nich to model KP-340 …., a jedna KP-210.

Jeżeli chciałbyś abyśmy odwiedzili organizowane przez Ciebie wydarzenie lub chcesz od nas wypożyczyć kuchnię i interesują Cię aktualne ceny skontaktuj się z nami mailowo na adres ….

Optymalny czas jaki potrzebujemy na organizację wystawy kuchni polowej z grochówką to 1,5-2 tygodnie. Jeżeli do Twojej imprezy pozostało mniej czasu zadzwoń do nas pod numer 792 288 563, aby ustalić czy nasza obecność będzie możliwa.

Jeżeli interesuje Cię wypożyczenie samej kuchni dobrze byłoby abyś zgłosił/a się z tygodniowym wyprzedzeniem. W przypadku krótszego terminu również zadzwoń do nas pod numer 792 288 563, żeby ustalić szczegóły.

Strzelanie otwarte dla mieszkańców

Drugim rodzajem naszych działań odpłatnych jest prowadzenie szkoleń strzeleckich.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się jak bezpiecznie posługiwać się bronią to nasze szkolenie jest dla Ciebie J Nie musisz mieć żadnego doświadczenia ani umiejętności! Przy każdym stanowisku znajduje się instruktor, który pomoże Ci w razie potrzeby.

Wszystkie informacje na temat planowanych Strzelań otwartych dla mieszkańców znajdują się na naszym profilu na Facebooku ….. w zakładce wydarzenia.

Jeśli wraz z grupą znajomych (min. 6 os.) chciałbyś/chciałabyś przeszkolić się w bardziej kameralnym gronie napisz do nas na adres …. lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Posiadamy następujące rodzaje broni:

  • Pistolet Glock 17 i 19
  • Pistolet maszynowy Uzi
  • Karabinek AK
  • Karabinek AR 15
  • Strzelba Mossberg